Підготовче відділення для іноземних громадян

03150, Україна м. Київ-150,
вул. Лабораторна, 5/17, кімн. 910 (корпус 3) ,
 +38 (044) 521-61-54

Запрошуємо Вас

на підготовче відділення для іноземних громадян
Київського національного лінгвістичного університету!

Підготовче відділення для іноземних громадян Київського національного лінгвістичного університету було засноване в 1979 році. На ньому навчаються слухачі з Китайської Народної Республіки, Республіки Корея, Японії, країн Західної Європи і Близького Сходу, Турецької Республіки та інших країн. За понад 40 років своєї діяльності підготовче відділення для іноземних громадян випустило більш ніж 3000 іноземних слухачів.

Першочерговим завданням підготовчого відділення для іноземних громадян є навчання іноземців української мови, підготовка їх до вступу в КНЛУ чи в інші заклади вищої освіти України.

Прийом слухачів на навчання на підготовче відділення для іноземних громадян здійснюється на підставі офіційного запрошення, виданого КНЛУ.

Після успішного завершення навчання слухачі отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян КНЛУ.

Протягом навчання слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян вивчають українську мову та літературу, історію України, економічну та соціальну географію світу, другу іноземну мову (англійську / німецьку) та інші навчальні дисципліни.

Оформлення запрошення для навчання

Для оформлення запрошення на навчання в КНЛУ абітурієнту потрібно подати до підготовчого відділення для іноземних громадян КНЛУ:

• копію закордонного паспорта (сторінка з фото);
  • копію документа про освіту з переліком вивчених дисциплін з оцінками (балами);
  • письмові згоди на обробку персональних даних в КНЛУ та УДЦМО.

Для отримання в’їзної візи на навчання в Україні абітурієнту необхідно звернутися до Посольства України в країні отримання візи на навчання із запрошенням на навчання від КНЛУ та всіма необхідними документами за вимогами Посольства.

Проживання в гуртожитку КНЛУ

Слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян проживають у гуртожитку № 3 КНЛУ у дво- і тримісних кімнатах.

Для поселення в гуртожиток іноземному слухачеві необхідно:

1. Укласти угоду на проживання.
  2. Сплатити за проживання.
  3. Отримати ордер на поселення.
  4. Отримати перепустку до гуртожитку.

Адреса гуртожитку:

м. Київ, вул. Феодосійська, 8/13.
: +38 (044) 525-68-65, +38 (044) 525-68-67

Фото 1. Загальний вигляд гуртожитку.

Фото 2, 3. Кімнати.

Інформація про гуртожиток.

Кількість поверхів: 9
Житлова система: блокова, на поверсі – 8 кімнат, 2 санітарні вузли, 1 кухня, гаряче та холодне водопостачання.
Кімнати: 3- та 4-місні.
Загальна кількість кімнат: 70.

Іноземці які живуть і навчаються в нашому університеті