Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) - заклад вищої освіти України. Заснований 30 березня 1948 року як Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. Розташований у Києві, Печерський район. Має статус автономного навчального закладу.

КНЛУ - провідний освітній та науково-методичний центр з підготовки фахівців з іноземної філології та перекладачів вищої кваліфікації.

На факультетах германської філології і перекладу, романської філології і перекладу, східної і слов’янської філології, філологічному факультеті освітніх технологій, факультеті туризму, бізнесу і психології навчаються здобувачі вищої освіти, майбутні фахівці філологи, перекладачі, вчителі та викладачі іноземних мов, туризмознавці, маркетологи, менеджери та психологи.

НОВИНИ  ТА ПОДІЇ