Створення постійного загальнодоступного Єдиного реєстру наукових заходів для вчених

Рада Молодих Учених при МОН України ініціює створення постійного загальнодоступного Єдиного реєстру наукових заходів для вчених. Такий реєстр допоможе охопити організаторам наукових заходів більше коло учасників наукової спільноти, налагодити ефективну колаборацію вчених всіх регіонів. Розміщення Реєстру буде здійснено на офіційному сайті РМУ при МОН України (http://ysc.in.ua/proiekty/).

З метою всебічної залученості вчених до наукових заходів, які будуть проводитися Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених КНЛУ у 2022 році, Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених КНЛУ запропонувало заходи різного характеру для активізації його діяльності.