Відбулося чергове онлайн-засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету (НТСАДіМУ КНЛУ)

Порядок денний:

1. Про результати проведення міжнародної науково-практичної відеоконференції “Ad orbem per linguas. До світу через мови”, що відбулася 25 травня 2022 року і участі членів НТСАДіМУ КНЛУ.

Доповідає: Анна КУКАРІНА

1. Про виведення зі складу членів НТСАДіМУ КНЛУ Ольги РЕШЕТНИК, молодого вченого НТСАДіМУ КНЛУ, завідувача відділу науково-дослідної роботи КНЛУ у зв’язку з декретною відпусткою; Анни ШУЛЬГИ, молодого вченого НТСАДіМУ КНЛУ, аспірантки кафедри германської і фіно-угорської філології імені Г. Г. Почепцова, у зв’язку зі звільненням з Університету.

Доповідає: Анна КУКАРІНА

1. Про перенесення заходів НТСАДіМУ КНЛУ, запланованих у 2021-2022 навчальному році, на 2022-2023 навчальний рік у зв’язку з воєнною ситуацію в Україні.