Відбулося чергове онлайн-засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету (НТСАДіМУ КНЛУ)

Порядок денний:

1. Про затвердження діяльності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету на 2022 рік.

Доповідають: Кукаріна А. Д., Капранов Я. В.

1. Про розподіл обов’язків між членами Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету на 2022 рік.

Доповідають: Кукаріна А. Д., Тронь Т. В.

1. Про рекомендацію Ірини МАЛИНЮК, члена Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету, і її наукової роботи для участі в конкурсі на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік.

Доповідають: Кукаріна А. Д., Малинюк І. В.

1. Про підготовку до вебінару "Академічна доброчесність у Київському національному лінгвістичному університеті: від етичних принципів до визначених законом правил" (кінець лютого – початок березня 2022 року).

Доповідають: Кукаріна А. Д., Тронь Т. В.