Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених КНЛУ

ЗАПРОШУЄМО

всіх охочих
долучитися до роботи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених КНЛУ,

ПЛАН* діяльності якого було презентовано 12 березня 2021 року

ПЛАН

12 березня 2021 року відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених КНЛУ.

Члени Наукового товариства обговорили напрями діяльності й затвердили План діяльності на 2021 рік.

Протягом 2021 року передбачено роботу серії онлайн-семінарів: “Філологія у вимірах сьогодення” (доц. Кукаріна А. Д.), “Педагогіка у вимірах сьогодення” (доц. Тронь Т. В.), “Наукова і міжнародна діяльність молодих учених: обмін досвідом” (доц. Капранов Я. В.).

Під час роботи онлайн-вебінарів планується обговорення таких питань, як “Академічна доброчесність у науковому просторі молодих учених у Київському національному лінгвістичному університеті”, “Онлайн бібліотеки”, “Презентація результатів досліджень на наукових заходах різних рівнів”, “Наукометрія: виклики і реальність”, “Міжнародний простір для молодого вченого” та ін.

Терміни проведення онлайн-семінарів й онлайн-вебінарів буде анонсовано додатково.

Голова Наукового товариства
студентів, аспірантів, докторантів