Відбулося чергове онлайн-засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету (НТСАДіМУ КНЛУ)

Під час засідання було розглянуто такі питання:

1. Про результати проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми “Філологія у вимірах сьогодення: мовознавство, літературознавство, перекладознавство” зі спеціальності 035 Філологія, третій (освітно-науковий) рівень вищої освіти із використанням технічних засобів відеозв’язку.
  2. Про затвердження інформації про діяльність Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського національного лінгвістичного університету з метою подання її для подальшої публікації в книги “Ради молодих вчених України: 2021”, відповідно до листа № 420 від 14.06.2021 року Ради молодих учених МОН України.
  3. Про підготовку анкети для проведення соціологічного опитування серед аспірантів КНЛУ з метою виявлення проблемних питань і пошуку шляхів їхнього вирішення.
  4. Про участь в інформаційному дні програми “Горизонт Європа” в Україні в режимі відеоконференції.
  5. Про популяризацію і поширення відео про Київський національний лінгвістичний університет “PROMOролик Київського національного лінгвістичного університету “AD ORBEM PER LINGUAS””у соціальних мережах Інтернет.
  6. Про участь у конкурсі “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”, що фінансується на рахунок Національного фонду досліджень України окремих членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського національного лінгвістичного університету.