Спеціалізована вчена рада у Київському національному лінгвістичному університеті
з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Стеценко Дарї Володимирівни
«Образ-символ лабіринт у лінгвостилістичному і лінгвосеміотичному висвітленні (на матеріалі сучасних американських антиутопічних романів ХХІ століття)»
на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки

за спеціальністю 035 Філологія
(науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Савчук Р.І .)

П.І.Б. здобувачаТема дисертаціїСпеціальністьОфіційний захист (дата, час)Матеріали для оприлюднення

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Електронна копія дисертації

Посилання на вебсайт, де здійснюватиметься пряма трансляція захисту дисертації

Захист відбудеться за адресою:

м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 73,

Київський національний лінгвістичний університет,

аудиторія 432

Відгук офіційного опонента докт.філол.н., професора, професора кафедри англійської філології та лінгводидактики Приходько Г. І.

Відгук офіційного опонента докт.філол.н., професора, професора кафедри прикладної лінгвістики, декана факльтету іноземної філології Макарук Л. Л.

Рецензія канд.філол.н., доцента, доцента кафедри германської і фіно-угорської філології Черненко О. В.

Рецензія канд.філол.н., доцента, доцента кафедри англійської філології Бориса Д. П.