Уповноважена особа із закупівель / спрощених закупівель

Керівний склад
  • Уповноважена особа із закупівель / спрощених закупівель - Жигинас Лариса Василівна

• 03150, Україна м. Київ-150,  вул. Велика Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 116
  • +38 (044) 287-40-24

Відповідно до ч. 10 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» Уповноважена особа:
1) планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель;
2) здійснює вибір процедури закупівлі;
3) проводить процедури закупівель/спрощені закупівлі;
4) забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
5) забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом;
6) забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону;
7) здійснює інші дії, передбачені цим Законом.

Нормативно-правові акти України з питань публічних закупівель:

• Закон України «Про публічні закупівлі»
  • Закон України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони»
  • Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг»
  • Закон України «Про електронний цифровий підпис»
  • Закон України «Про доступ до публічної інформації»
  • Закон України «Про Антимонопольний комітет України»
  • Закон України «Про запобігання корупції»

Нормативні документи Київського національного лінгвістичного університету, що регулюють діяльність Уповноваженої особи із закупівель / спрощених закупівель:

Наказ № 424-о від 13.09.2023 р. "Про затвердження форм службових записок на закупівлю товарів і послуг та планування закупівель товарів і послуг для потреб Університету на 2024 календарний рік"

Наказ про покладання обов'язків уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель / спрощених закупівель КНЛУ № 342-о від 31.07.2023 р.

Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом ректора Київського національного лінгвістичного університету від № 363-о від 30.07.2020 р.

Наказ про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі / спрощених закупівель КНЛУ № 430-о від 15.09.2020 р.

Наказ про призначення відповідальною особою за організацію та проведення закупівель товарів / послуг, пов’язаних із запобіганням виникненню та поширенню короно вірусної хвороби (COVID-19) № 533-о від 19.11.2020 р.

АРХІВ МАТЕРІАЛІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ
(2013–2019 рр.)