П'ятниця, 04 листопада 2022 09:34

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей запрошує студентів Університету на стажування

Шановні студенти!

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей ( далі - КРАІЛ) запрошує студентів Київського національного лінгвістичного університету на стажування.

КРАІЛ є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що забезпечує державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор та лотерей, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Повноваження КРАІЛ визначені Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», Законом України  «Про державні лотереї в Україні» та Положенням про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 891 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/891-2020-%D0%BF#n12.

Пунктом 8 частини першої статті 8 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» визначено, що КРАІЛ здійснює співробітництво з відповідними органами регулювання у сфері організації та проведення азартних ігор інших держав.

Один із напрямів КРАІЛ є взаємодія та співробітництво з регуляторами азартних ігор та лотерей в інших країнах. КРАІЛ є членом Європейського форуму регуляторів азартних ігор. За для відповідності нашого законодавства Директивам та законодавству ЄС. КРАІЛ постійно опрацьовує міжнародні нормативно-правові акти для інституційної розбудови та імплементації міжнародного досвіду у свою регуляторну та нормотворчу діяльність. Оскільки КРАІЛ є новоствореним органом, ми переймаємо багато міжнародного досвіду, котрий потребує перекладу з англійської мови на українську мову та з української на англійську мову.

З огляду на зазначене пропонуємо можливість проходження стажування у КРАІЛ студентів, зацікавлених в отриманні практичного досвіду реалізації державної політики у сфері, зокрема щодо налагодження співробітництва з міжнародними регуляторами азартних ігор та лотерей, долучитися до перекладу міжнародних досліджень у сфері азартних ігор, отримати нові знання в сфері міжнародної діяльності та співробітництва, розвинути свої професійні якості та дізнатися про розбудову нової сфери.

Стажування молоді здійснюється строком від 2 тижнів до 6 місяців у вільний від навчання (роботи) час у межах робочого часу посадових осіб апарату КРАІЛ а саме:

• повний робочий день, відповідно до встановленого графіка роботи КРАІЛ;
  • неповний робочий день передбачає роботу стажиста не менше ніж 4 години у робочі дні;

Допуск на стажування та визначення строку проходження стажування зазначені у Порядку стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Комісії з регулювання азартних ігор та

лотерей https://gc.gov.ua/files/Richenya/2021/04/R-152.pdf.

Відбір кандидатів на стажування здійснюватиметься за мотиваційними листами студентів, написаними англійською мовою та надісланими на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За додатковою інформацією щодо зазначеного стажування, просимо звертатися до завідувача сектору з питань міжнародного співробітництва - Луїзи Бойцевської, за тел.: +380508330446, та/або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткову інформацію про КРАІЛ можна знайти за посиланням:  https://gc.gov.ua/, https://www.facebook.com/gc.gov.ua.

Сподіваємося на плідну співпрацю!