Середа, 15 листопада 2023 14:19

Запрошення від Американських рад ("BRIDGEUSA UKRAINIAN ACADEMIC FELLOWS PROGRAM")

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

АМЕРИКАНСЬКІ РАДИ АДМІНІСТРУЮТЬ НОВУ ПРОГРАМУ

"BRIDGEUSA UKRAINIAN ACADEMIC FELLOWS PROGRAM" ("BRIDGEUSA: ПРОГРАМА ОБМІНІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИКЛАДАЧІВ")

BridgeUSA UAFP сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.

Довготерміновою ціллю Програми є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю           1 місяць у приймаючі університети США. Взяти участь у програмі можуть викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях:

• сільськогосподарські технології,
  • вирішення конфліктів та досліджень миру,
  • інженерія,
  • інформаційні технології,
  • ментальне здоров’я,
  • педагогіка,
  • містобудування.

Детальну інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/ та на сторінках програми у соціальних мережах.

Посилання на анкету для участі у конкурсі:

Кінцевий термін подачі анкети — 29 грудня 2023 року.

У разі запитань можна написати на скриньку програми: