Вівторок, 26 березня 2024 12:07

В УНІВЕРСИТЕТІ ПРОДОВЖЕНО НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У конференц-залі навчального корпусу № 3 Університету 20 березня 2024 року було продовжено цикл занять з тактичної медицини для здобувачів вищої освіти, працівників і науково-педагогічних працівників усіх підрозділів Університету, які організовані керівництвом цивільного захисту Київського національного лінгвістичного університету спільно з головою профкому Університету КОМОВОЮ О. С.

Темою практичного заняття з тактичної медицини визначено порядок застосування алгоритмів протоколу MARCH при ушкодженнях дихальних шляхів внаслідок отриманих поранень.

Учасники тренінгу з інтересом намагалися навчитися правилам установки дихальних трубок, правильно встановити турнікети на руки та ноги своїх друзів і співробітників.

Штаб цивільного захисту цивільного захисту Університету запрошує всіх учасників освітнього процесу Університету прийняти участь у наступному занятті, яке відбудеться 03 квітня 2024 року о 15.00 в конференц-залі навчального корпусу № 3 Університету.