Вівторок, 05 березня 2024 10:28

Відкрито набір для участі у проєкті “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” для дівчат, що не вивчають дипломатію та міжнародні відносини

У 2024 громадська організація “Жіноча Ліга”  за грантової підтримки Українсько-данського молодіжного дому реалізує проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0”. Цей проєкт було засновано у 2022 у рамках програми “EU4Youth Alumni Network” за підтримки Європейського Союзу.

Проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” - це інструмент, завдяки якому дівчата 17-21 років з різним життєвим досвідом можуть отримати експертні знання та навички, які допоможуть їм в майбутньому активно долучитись до сфери формальної та неформальної дипломатії, стати у ній змінотворицями, а також розвинути стійкість до дезінформації та маніпуляцій.

Якими є складові проєкту?
  • 10 практично-орієнтованих онлайн-зустрічей з крутими спікерками, спілкування з представницями дипломатичного корпусу України, а також інтерактивні активності на командотворення
  • Добірки додаткових ресурсів з кожної теми
  • Постійне спілкування та підтримка в спільному чаті
  • Навчальний візит до Києва для найбільш старанних випускниць проєкту
  • Конкурс ініціатив випускниць проєкту, спрямованих на залучення людей з різноманітним досвідом до сфери формальної та неформальної дипломатії та громадського активізму
  • Менторська, організаційна та фінансова підтримка в реалізації 3 найкращих ініціатив
  • Можливість взяти участь у стажуванні у міжнародній організації/представництві міжнародної організації в Україні упродовж 1 місяця

Про що ми будемо говорити у рамках проєкту?
  • Вступ до дипломатії. Лідерство. Визначення пріоритетів та цілей (6 квітня з 10:00 по 13:00)
  • Розвиток та здобутки української дипломатії (13 квітня з 10:00 по 13:00)
  • “Чоловічий клуб” або чи є місце для жінок у сфері дипломатії? (27 квітня з 10:00 по 13:00)
  • Дипломатичний протокол та ефективна комунікація на міжнародній арені (4 травня з 10:00 по 13:00)
  • Роль Ради Європи в захисті прав людини (18 травня з 10:00 по 13:00)
  • Європейський Союз: Куди ми прямуємо та навіщо? (25 травня з 10:00 по 13:00)
  • НАТО та безпековий порядок денний України (8 червня з 10:00 по 13:00)
  • ООН: рудимент попереднього десятиліття чи живий організм? (15 червня з 10:00 по 13:00)
  • Культурна та молодіжна дипломатія (29 червня з 10:00 по 13:00)
  • Як потрапити у сферу міжнародних відносин та дипломатії? (6 липня з 10:00 по 13:00)

Для кого цей проєкт?
  • для дівчат 17-21 років з усіх куточків України
  • для дівчат, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов’язаній з міжнародними відносинами (наприклад, вивчають історію Давнього Сходу, геодезію, туризм, менеджмент, економіку підприємства, біотехнології, тощо)
  • для амбітних, активних дівчат, які цікавляться сферою дипломатії та міжнародних відносин і готові стати змінотворицями у ній
  • для дівчат, що мають бажання якісно розширити своє коло спілкування та потрапити в середовище таких же амбітних, активних та вмотивованих людей

Для участі у проєкті зацікавленим дівчатам потрібно:

Детальніше з проєктом можна ознайомитись в офіційному Instagram-акаунті: https://www.instagram.com/gda.ua/.

Ми будемо вдячні, якщо ви поширите інформацію про проєкт з вашими студентками, адже, враховуючи тривалу повномасштабну війну, українська молодь як ніколи потребує нових дієвих інструментів для набуття навичок адвокації своїх інтересів на міжнародному рівні!

Слідкуйте за щоденними новинами на тему ґендерної рівності і прав жінок й можливостями особистого та кар'єрного розвитку в Телеграм-каналі "Простір твого зростання" https://t.me/mydevelopmentspace.

Дякуємо за співпрацю!

Щиро, Марія

Представниця команди проєкту  “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0
ГО “Жіноча Ліга”