Четвер, 26 жовтня 2023 08:55

Відбулося спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою "Організація та надання домедичної допомоги постраждалим особам в умовах воєнного часу особливого періоду"

Спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту згідно з наказом начальника цивільного захисту – ректора Київського національного лінгвістичного університету від 23.10.2023 року №480-о.

25 жовтня 2023 року в Університеті відбулося спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту з працівниками деканатів факультетів, кафедр, усіх інших структурних підрозділів Університету за темою «Організація та надання домедичної допомоги постраждалим особам в умовах воєнного часу особливого періоду».

За оперативною обстановкою об’єктове тренування з цивільного захисту проводилось на фоні застосування ворожими формуваннями ракетно-артилерійського озброєння, від вражаючих факторів якого є постраждалі особи на об’єктах Університету. Керівники цивільного захисту Університету намагаються організувати домедичну допомогу постраждалим працівникам, які знаходяться в робочий час на території об’єктів.

На об’єктовому тренуванні присутні інструктори-волонтери, бійці 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, члени Благодійного фонду «Київський волонтерський  центр підтримки 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ» з позивними ЧЕСТЕР, ОРЕСТ і ГІМЛІ.

Мета об’єктове тренування з цивільного захисту − удосконалення системи підготовки з цивільного захисту Київського національного лінгвістичного університету до дій в умовах воєнного часу особливого періоду. Об’єктове тренування з цивільного захисту відбулося як завершальний етап підготовки з цивільного захисту в навчальних групах формувань цивільного захисту та працівників структурних підрозділів у 2023 навчальному році.

Мета спеціального об’єктового тренування з цивільного захисту досягнута. У тренуванні активну участь прийняли 110 осіб з числа працівників і викладачів Університету.