Середа, 19 квітня 2023 12:22

Вітання від Всесвітньої продовольчої програми ООН!

Всесвітня продовольча програма є найбільшою у світі гуманітарною організацією, яка рятує життя в надзвичайних ситуаціях та використовує продовольчу допомогу для побудови шляху до миру, стабільності та процвітання для людей, які відновлюються після конфліктів, стихійних лих та наслідків зміни клімату.

Спираючись на пристрасть, відданість і професіоналізм більш ніж 23 000 співробітників по всьому світу, Всесвітня продовольча програма (ВПП) працює в більш ніж 120 країнах і територіях, щоб забезпечити життєво необхідними продуктами харчування людей, переміщених в результаті конфліктів і знедолених через стихійні лиха, а також допомогти окремим особам і громадам знайти рішення, що змінюють життя численних проблем, з якими вони стикаються при побудові кращого майбутнього.

Війна в Україні продовжує завдавати невимовних страждань цивільному населенню та сім'ям переміщених осіб, порушуючи ланцюжки поставок та виробництво продуктів харчування. 1 з 3 сімей важко знайти або дозволити собі достатню кількість їжі в Україні. ВПП підтримує 3 мільйони людей щомісяця в країні, використовуючи поєднання продуктів харчування та грошової допомоги. Ми підтримуємо людей, де б вони не були, зосереджуючись на районах поблизу лінії фронту. У ВПП вже працюють понад 120 українців у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.

Відео щоб дізнатися більше про Всесвітню Продовольчу Програму!

The World Food Programme is the world’s largest humanitarian organization saving lives in emergencies and using food assistance to build a pathway to peace, stability, and prosperity, for people recovering from conflict, disasters and the impact of climate change.

Powered by the passion, dedication, and professionalism of more than 23,000 employees worldwide, the World Food Programme (WFP) works in over 120 countries and territories to bring life-saving food to people displaced by conflict and made destitute by disasters and help individuals and communities find life-changing solutions to the multiple challenges they face in building better futures.

The war in Ukraine continues to inflict untold suffering on civilians, and displaced families, disrupting supply chains and food production. 1 in 3 families is struggling to find or afford enough food in Ukraine. WFP supports 3 million people every month in the country, using a mix of food and cash assistance. We support people wherever they are, focusing on areas near the frontline. There are already more than 120 Ukrainians working for WFP in Kyiv, Dnipro, Odesa, and Lviv.

Watch this video to learn more about us!