Вівторок, 16 квітня 2024 12:26

Стипендії від Французького уряду вчителям та методистам французької мови, романської філології, перекладознавства та інших спеціальностей

Посольство Франції в Україні надає стипендії від Французького уряду вчителям та методистам французької мови, романської філології, перекладознавства та інших спеціальностей.

Тривалість стажування: 3 тижні

Дати стажування у Франції: декілька сесій (липень, серпень 2024 року)

Місце: центри навчання та підвищення кваліфікації FLE (точні назви будуть вказані пізніше).

Вимоги до кандидата:

• Диплом вищої освіти (FLE, французька філологія, перекладознавство) або інший документ про вищу освіту;

• Мінімум два роки досвіду роботи вчителем французької мови або вчителем, який викладає дисципліни французькою мовою;

• Знання французької мови. Ця стипендія призначена для вчителів, які зараз працюють та проживають в Україні.

Подання документів триває до 12 травня 2024 року

Детальна інформація та перелік необхідних документів можна знайти на вебсайті Французького Інституту в Україні.