Середа, 27 березня 2024 15:15

Конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 в Університеті Пуатьє, Французька Республіка у І семестрі 2024 – 2025 н. р.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується Конкурсний відбір для участі
у Програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171
в Університеті Пуатьє, Французька Республіка

у І семестрі 2024 – 2025 н. р.

До участі у Конкурсному відборі на навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 допускаються здобувачі 1, 2 і 3 курсу
першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальностей
035 Філологія, 014 Середня освіта.

Вимоги до кандидата відповідно до Інформаційного листа Університету Пуатьє:

1. Рівень володіння французькою мовою не нижче В2.
  2. Наявність закордонного паспорта, дійсного протягом всього періоду навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171.

Мова навчання – французька.

Усі витрати за рахунок сторони, що приймає.

Детальна інформація про Університет Пуатьє за покликанням: https://www.univ-poitiers.fr/en/).

Факультет літератури та сучасних мов (UFR Lettres et Langues): https://ll.univ-poitiers.fr/international/.

Перелік навчальних дисциплін: https://ll.univ-poitiers.fr/international-2/incoming-students/.

Для участі в Конкурсному відборі необхідно:

До 14:00 12 квітня 2024 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з програм міжнародної академічної мобільності Еразмус+ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

1. Заяву на участь у Конкурсному відборі (зразок – у дод. 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті), підписану деканом відповідного факультету.
  2. CV (автобіографія) у форматі EUROPASS українською мовою. Автобіографія повинна містити інформацію про участь:
  • у студентському самоврядуванні групи / факультету / університету;
  • у студентських конкурсах наукових або творчих робіт, олімпіадах та інших заходах;
  • у наукових конференціях та міжнародній діяльності (можливо, наявність публікацій).

Детальніше за покликанням: https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv.

1. Мотиваційний лист французькою мовою (обсяг – 1 сторінка), який здобувач усно презентує Конкурсній комісії і який повинен містити відповіді на такі запитання:
  • Чому Ви бажаєте стати учасником Програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 в Університеті Пуатьє?
  • Як навчання в Університеті Пуатьє зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей і планів?
  • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Університеті Пуатьє?
  • Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення Програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 в Університеті Пуатьє?
  • Як будете презентувати Україну і КНЛУ в Університеті Пуатьє?

Регламент усного виступу на засіданні Конкурсної комісії – 5-7 хвилин.

1. Витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії) із зазначенням середнього балу успішності.
  2. Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

Критерії оцінювання учасників Конкурсного відбору відповідно до Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті:

• рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння французькою мовою не нижче рівня В2 (за наявності, копія сертифіката надсилається разом з усіма документами);
  • участь у конкурсах (наукових робіт, творчих конкурсах, конкурсах з перекладу тощо) олімпіадах;
  • наукова активність (участь у наукових конференціях, участь у семінарах, наявність публікацій);
  • участь у студентському самоврядуванні.

Фінальний конкурсний відбір здійснюється стороною, що приймає.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами  і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на веб-сторінці КНЛУ додатково.

Key-Data-Sheet 2024-2025 LL