Вівторок, 05 вересня 2023 09:36

Конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності в Японському університеті економіки, м. Фукуока, Японська Держава на 2023-2024 н.р.

До уваги

здобувачів вищої освіти

факультету східної і слов’янської філології КНЛУ

Оголошується конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності в Японському університеті економіки, м. Фукуока, Японія на 2023/2024 н. р.

У конкурсному відборі можуть брати участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за ОП 035 «Філологія» (Японська мова і література та переклад, західноєвропейська мова).

Вимоги до кандидата:

• Успішно завершений перший рік навчання в КНЛУ.
  • Висока академічна успішність.
  • Рівень володіння японською мовою не нижче рівня N2.
  • Наявність закордонного паспорта.

Мова навчання – японська.

Для участі в конкурсному відборі необхідно:

1. До 12:00 11 вересня 2023 р.включно надіслати на електронну адресу координатора міжнародної академічної мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:
  1. Чому Ви бажаєте стати учасником Програми міжнародної академічної мобільності?
  2. Як навчання в Японському університеті економіки зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
  3. Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Японському університеті економіки?
  4. Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення Програми академічної мобільності?
  • Витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії із зазначенням середнього балу успішності).
  • Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

1. Критерії оцінювання учасників конкурсного відбору:
  • рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за один / два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння японською мовою не нижче рівня N2 (за наявності сертифікату- надсилається його копія разом з усіма документами);
  • участь в освітніх, міжнародних, наукових конкурсах, олімпіадах тощо;
  • участь у студентському самоврядуванні;
  • вмотивованість, комунікабельність.
  1. Про дату співбесіди буде повідомлено додатково відділом міжнародних зв'язків.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років.