Середа, 17 травня 2023 07:52

Візит делегації Київської гімназії східних мов № 1 Святошинського району міста Києва до КНЛУ

16 травня 2023 року
 відбувся візит делегації Київської гімназії східних мов № 1 Святошинського району м. Києва у складі: ПРОСКУРА Оксана Іллівна, директор Київської гімназії східних мов № 1, Цільмак Світлана Олексіївна, заступник директора з іноземних мов, Манжелій Оксана Володимирівна, заступник директора з міжнародної співпраці, Чжен Віра Абрамівна, завідувач кафедри китайської мови; Саліх Саліх Абд, вчитель арабської мови; Вівсяник Микола, учень 10- А класу; Мартиненко Аліса, учениця 10-Б класу; Кухта Крістіна, учениця 10-Б класу.

Під час зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним лінгвістичним університетом і Київською гімназією східних мов № 1, який спрямований на участь здобувачів освіти Гімназії в освітніх, культурних, літературних, мистецьких заходах, ініційованих КНЛУ, залучення здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників КНЛУ до участі в освітньому процесі Гімназії, проведення інших спільних освітньо-культурних заходів.