Вівторок, 26 березня 2024 11:46

Факультет туризму, бізнесу і психології КНЛУ гостинно зустрічав майбутніх вступників та їхніх батьків

23 березня 2024 року факультет туризму, бізнесу і психології КНЛУ знову гостинно зустрічав майбутніх вступників та їхніх батьків.

Проф. Сергій Сорокін, відповідальний секретар Приймальної комісії КНЛУ, повідомив про особливості цьогорічної вступної кампанії. Декан факультету доцент Ганна Кучерява привітала учасників заходу і розповіла про організацію освітнього процесу в Університеті та на факультеті. Професори Олександр Бондаренко, Михайло Тарасюк, Володимир Васильчук, а також викладачі кафедр ознайомили гостей з освітніми програмами спеціальностей 053 Психологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 242 Туризм і рекреація.

І, звичайно, як же без іноземної мови? Старший викладач кафедри іноземних мов Олена Василенко провела захоплююче міні-заняття з англійської мови.

Інформативним був виступ голови студентської ради факультету Софії Зимовець, яка поділилася досвідом навчання і студентського життя.

Щиро дякуємо всім, хто доєднався до заходу і чекаємо вас у нашій факультетській родині!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчати наших студентів!