Четвер, 22 лютого 2024 16:08

Вiдбулося заняття на тему: "Тактична медицина в умовах вiйни"

Студенти та працiвники факультету туризму, бізнесу і психології долучилися до занять з тактичноi медицини.

21 лютого 2024 року в конференц-залi Унiверситету (корпус 3) вiдбулося заняття на тему: "Тактична медицина в умовах вiйни", яке провів представник Благодійного фонду «Пiдтримай Третю штурмову» Iлля СЛЮСАРЕНКО (позивний «Муромець»).

У ході заняття присутнi ознайомилися з алгоритмом надання допомоги пораненим згiдно з медичним протоколом MARCH. Iлля СЛЮСАРЕНКО розповiв про реалiї вiйни i вказав на важливість знання протоколу надання першої медичної допомоги. Він продемонстрував аптечку бійця, пояснив, як правильно накладати турнікет та надавати першу допомогу пораненим.

Дякуємо Iллі СЛЮСАРЕНКУ за цiкаве та змiстовне заняття i бажаємо перемоги украiнським воїнам у вiйнi з пiдступним росiйським агресором.