Понеділок, 12 лютого 2024 11:19

Відбувся День відкритих дверей на факультеті туризму, бізнесу і психології КНЛУ

10 лютого 2024 року на факультеті туризму, бізнесу і психології КНЛУ відбувся День відкритих дверей! Ми радо зустріли майбутніх вступників та їхніх батьків.

Декан факультету Ганна Кучерява привітала наших гостей, розповіла про організацію освітнього процесу в КНЛУ. Завідувачі кафедр Олександр Бондаренко та Михайло Тарасюк разом з викладачами ознайомили гостей з особливостями освітніх програм  та специфікою навчання за спеціальностями 053 Психологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 242 Туризм і рекреація. Представниці студентського самоврядування та випускники поділилися своїми враженнями про навчання на факультеті та студентське життя. Родзинкою зустрічі став майстер-клас з англійської мови, проведений доцентом кафедри іноземних мов Андрієм Сотниковим. Наші гості вже сьогодні змогли відчути себе студентами.

Учасники заходу отримали важливу інформацію для планування майбутнього та заряд позитивної енергії. Щиро дякуємо усім, хто доєднався до заходу і чекаємо вас у нашій факультетській родині!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчати наших студентів!