Четвер, 08 лютого 2024 10:57

Відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальностей 073 Менеджмент і 242 Туризм і рекреація

6 лютого 2024 року на факультеті туризму, бізнесу і психології відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальностей 073 Менеджмент і 242 Туризм і рекреація.

Спікером виступила Діана ОТДЄЛЬНОВА, менеджер з туризму туристичної агенції «Поїхали з нами».

Учасниками заходу були розглянуті питання розвитку туризму в умовах війни, сучасні тенденції в туристичній сфері, основні відмінності в організації роботи туроператора та турагента, роль соціальних мереж у діяльності турагента. Неабиякий інтерес у здобувачів вищої освіти викликали питання, пов’язані з сучасними вимогами до менеджера з туризму та особливостями побудови кар’єри в туристичній сфері.

Під час зустрічі був проведений майстер-клас з просування туристичного продукту. Студенти мали змогу відчути себе у ролі туристичного агента, підібрати тур клієнту, враховуючи особливості характеру, туристичні потреби та вимоги замовника.

Обговорили можливість залучення здобувачів вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація і 073 Менеджмент до проходження практики в представництвах компанії.

Дякуємо Діані ОТДЕЛЬНОВІЙ за цікавий та інформативний захід!