Середа, 13 грудня 2023 12:21

Студенти та науково-педагогічні працівники Університету взяли участь у змаганнях «Печерський стрілець - 2023»

5 грудня 2023 року збірні команди студентів та науково-педагогічних працівників Київського національного лінгвістичного університету взяли участь у змаганнях «Печерський стрілець - 2023», організованих за підтримки Відділу молоді та спорту Печерської райдержадміністрації. Збірну команду № 1 представляли студенти факультету романської філології і перекладу Віталій Литвинов, Іван Полупан, Максим Серафимович. Збірну команду № 2 представляли студенти факультету туризму, бізнесу і психології Давид Білоус та Данило Юр'єв, а також студентки філологічного факультету освітніх технологій Ангеліна Компанієць та Юлія Полосенко. Збірну команду № 3 представляли науково-педагогічні працівники факультету туризму, бізнесу і психології проф. Володимир Васильчук, доц. Максим Гедін, доц. Людмила Васильчук, старший викладач Олена Василенко. Здобувачі вищої освіти під керівництвом професора Володимира Васильчука показали влучну стрільбу та були відзначені грамотами.