П'ятниця, 03 листопада 2023 14:55

Лекція «Краудфандинг для початківців: як зібрати гроші на соціальні та підприємницькі ініціативи?»

3 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 073 Менеджмент та 075 Маркетинг долучилися до гостьової лекції «Краудфандинг для початківців: як зібрати гроші на соціальні та підприємницькі ініціативи?», яка проводилася в рамках міжнародного проєкту “SEIDE@CRO. Підтримка ініціатив сталого соціального підприємництва в цифрову еру: інструменти краудфандингу (SEIDE A CRO)” Erasmus +.

Спікером виступила Людмила Гуляєва, експертка з грантів та фандрейзингу, кандидатка економічних наук, доцентка Академії праці, соціальних відносин і туризму, керівниця департаменту міжнародних проєктів Київської бізнес школи, засновниця освітньої ініціативи Financial Literacy Hub, стипендіатка Польської академії наук.

Слухачі мали змогу більше дізнатись про краундфандинг, його основні переваги та недоліки для соціальних підприємств. Через подані основні схеми, кейси краундфандингу зрозуміти, як це працює на практиці.

Значний інтерес присутніх викликали питання розвитку краундфандингу в Україні, а саме, які існують українські платформи соціальних інновацій.

Щиро дякуємо за цікаву й актуальну інформацію та приємне спілкування!