Вівторок, 10 жовтня 2023 12:23

Відбувся фестиваль «Я – молодий патріот України» на честь Дня захисника і захисниць України

1 жовтня 2023 р. в Києві на честь Дня захисника і захисниць України відбувся фестиваль «Я – молодий патріот України» в Києві Деснянською райдержадміністрацією. В змаганнях на Центральній спортивній арені Деснянського району м.Києва під керівництвом професора Володимира ВАСИЛЬЧУКА взяла участь команда КНЛУ (здобувачі другого (магістерського) і першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анастасія ХМАРІНА,, Антон ШАПОВАЛОВ, Діана БОГДАН, Іванна СПАСІЧЕНКО, Тетяна МЕЛЬНИК, Данило ЮР’ЄВ, Сергій МОРОКОВ, Давид БІЛОУС, Максим ВОВЧЕНКО). Здобувачі виявили неабиякий інтерес до змагань, приймали участь у всіх локаціях – стрільба, подолання лінії перешкод, канатна дорога, тактика, встановлення спортивної палатки, медична допомога та інше.

За активну участь у фестивалі здобувачі вищої освіти були нагороджені грамотами.