Четвер, 28 вересня 2023 08:20

Тематична екскурсія "Від "Спаса на Берестові" до "Да Вінчі" Віктора Зінченка

У Всесвітній день туризму та День туризму в Україні студенти спеціальності 242 Туризм і рекреація, викладачі та представники деканату факультету туризму, бізнесу і психології стали учасниками авторської екскурсії Віктора ЗІНЧЕНКА, доцента кафедри психології і туризму, кандидата історичних наук.

Тематична екскурсія "Від "Спаса на Берестові" до "Да Вінчі" розкрила історію української нації від давнини до сьогодення. Надзвичайно цікава, патріотична та емоційно наповнена розповідь екскурсовода змусила відчути увесь біль та гордість за український народ.

Завершенням екскурсії стало вшанування пам'яті Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" - Героя України, який віддав своє життя за нашу свободу та незалежність! Слава Україні! Слава українським героям! Обов'язково переможемо!

Дякуємо Віктору Зінченку за прекрасну можливість у сонячний вересневий день доторкнутися до сторінок історії України! Чекаємо на нові зустрічі!