Катерина Медведюк

Завжди мріяла вивчати англійську мову та стати письменницею

Kateryna

Проживаю з 2015 року в місті Аугзбург, Німеччина. Родом з міста Луцьк на Волині.

Завжди мріяла вивчати англійську мову та стати письменницею  – саме тому ще з 8 класу поступити в КНЛУ була моя мета. Навчалась з 2010 по 2014 на державному, факультет Германської філології. Випустилась із бакалавром (Bachelor of Arts).

Мій професійний розвиток:

•  2010 – Ще зі школи підпрацьовувала репетитором англійської у Луцьку, а з другого ще й німецької у Києві
  • 2013-2014 – приєдналася у команду освітньої агенції Вивчай на пів-робочого дня (співпраця з англійсько та німецько мовними школами за кордоном, підготовка документів українських студентів, переклад, написання статей для веб-сайту)
  • 2013-2014 – В той самий час підпрацьовувала волонтером у всесвітній студенській організації AIESEC (мала справу зі студентами із-за кордону, проводила їм екскурсії, організовувала події, шукала українських студентів для поїздки за кордон, відвідувала лідерські конференції англійською мовою)
  • 2013 (літо) була вчителем-волонтером з малювання для дітей з вадами у Польщі (стажування від AIESEC)
  • 2014-2015 писала наукові роботи англійською для Американського сайту для студентів
  • 2015 – початок магістратури в Німеччині, факультет Англійської літератури та культури
  • 2015 – стажування в одній з найбільших страхових компаній у світі Allianz у Мюнхені (написання статей про робочий стрес для вебсайту, розробка брошур, ідей, планування проекту, проект менеджмент і т.д.)
  • 2016 – стажування у компанії дрібної торгівлі MediaMarktSaturn (допомога з організацією тренінгів для працівників фірми, онлайн і фізичні семінари для працівників зі всього світу)
  • 2017 – стажування в італійському інвестиційному банку UniCredit в Мюнхені (організація тренінгів, семінарів, практичних занять, розробка буклетів для працівників банку)
  • 2018 – стажування в інженерній компанії Infineon у відділі фінансів (допомога з комунікаціями між різними стейкхолдерами, написання статей про статус ІТ проекту)

Роль спеціальності і навички здобуті в КНЛУ:

Навчання на англійському факультеті дало мені можливість ще з початку навчання в Києві вільно спілкуватись англійською з іноземцями, з якими я часто мала справу, як волонтер, а більше того, розуміти їх культуру. Після відвідання семінару по перекладу в КНЛУ, на своїй першій роботі, в мене вже були навчики перекладу офіційних документів. Педагогіка допомогла мені структуровано організовувати семінари у різних глобальних великих фірмах, я навчилась планувати всі заняття по темах (мета, цілі, здобуті навички) і до того ж на англійській мові. Лінгвістика допомогла мені мислити більш аналітично і структуровано. Аналізуючу літературу, я навчилась критично мислити, ставити все навколо під запитання, аналізувати людську психологію, розрізняти різні епохи, розуміти історію, та як одні події вплинули на інші. Я навчилася писати наукові роботи, логічно формувати аргументи, що пригодилася на кожній роботі. Також, я навчилася писати творчо, відвідувала письменницькі гуртки (планую видати книжку).

За кордоном фахівці (пркатичний досвід з Німеччнини), які вміють відкрито спілкуватись, самостійно і творчо мислити дуже потрібні, і не завжди потрібно вивчати бізнес чи економіку, щоб зробити велику кар´єру і добре заробляти. Як на мене, зрозуміту філософські тексти або структури іноземної мови, аж ніяк легше, ніж зрозуміти структуру фінансового відділу, і чим кожен там займається. І до того ж, в літературі, наприклад, є великий простір для нових досліджень, як в теорії літератури, так і в звичайному літературному аналізі, особливо в Україні. Рекомендую всім, робити те, що подобається, і я дуже щаслива, що вирішила ще у 8 класі поїхати в столицю і вивчати англійську мову та літературу у лінгвістичний університет.

Більше про мою кар´єру: https://www.linkedin.com/in/katemedvediuk/

Детальніше в цій категорії: « Анастасія Малота Оленка Северенчук »