Середа, 01 травня 2024 11:33

Wednesday Meetup – студентський захід з міжнародного обміну від Університету Доккіо, Японська Держава

Шановні здобувачі вищої освіти КНЛУ!

Wednesday Meetup – студентський захід з міжнародного обміну від Університету Доккіо, Японська Держава

Wednesday Meetup студентський захід з міжнародного обміну, відбудеться на платформі Zoom 23 травня, 21 червня та 12 липня!

Базуючись на відгуках учасників, ми вирішили провести зустріч у цьому семестрі по п'ятницях, а не по середах.

Якщо ви хочете поспілкуватися про свої інтереси, знайти нових друзів або покращити свої мовні навички, ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас на цьому заході.

❗️Реєстрація на 1-шу зустріч до 23 травня 2024 р.

Студенти можуть подати заявку за допомогою QR-коду на флаєрі.

Для запитів щодо цього заходу надсилайте повідомлення на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.