Кафедра права

Історія кафедри

Кафедра права була заснована у листопаді 1998 р. У різні часи кафедру очолювали кандидат політичних наук, доцент Невмержицький Євген Васильович (1999–2000), доктор філософських наук, професор Остроухов Володимир Васильович (2000–2005), кандидат юридичних наук, доцент Шатіло Володимир Анатолійович (2005–2008), кандидат історичних наук, доцент Трофанчук Григорій Іванович (2008–2010), доктор юридичних наук, професор Мережко Олександр Олександрович (2011–2017, 2018–2019), доктор юридичних наук, професор Будко Тетяна Володимирівна (2017–2018).

Викладачами кафедри широко використовуються новітні технології та інтенсивні методики викладання юридичних дисциплін.

З 1 грудня 2008 р. на базі кафедри права розпочала роботу юридична клініка "Amicus", яка має за мету надання безоплатної юридичної допомоги соціально незахищеним та малозабезпеченим верствам населення, а також навчання майбутніх фахівців-юристів практичній роботі, наближення теорії до практики. Викладачі кафедри є кураторами студентів-консультантів ІІІ–IV курсів з питань надання юридичної допомоги з певних напрямів юриспруденції.

Викладачі успішно поєднують навчально-виховну роботу з науково-дослідною. Розроблені програми з нормативних навчальних дисциплін та робочі програми. За останні роки викладачами кафедри підготовлено ряд монографій та наукових статей з дисциплін, які викладаються кафедрою.

Кафедра права активно співпрацює з компаніями реального сектору економіки і державними структурами, де студенти мають змогу пройти практику, серед них: Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами, Київська міська державна адміністрація, Управління юстиції в м. Києві, органи судової влади і прокуратури, туристичні фірми, аудиторські компанії, консалтингова компанія "ЕмПауер Рісерч", Державний експортно-імпортний банк України, страхова група "ТАС" тощо.

Кафедра права факультету економіки і права на постійній основі проводять різноманітні заходи для студентів, серед них: публічні лекції відомих юристів, політичних і громадських діячів. Кращі студенти мають змогу пройти стажування за кордоном, в рамках програм співпраці факультету з міжнародними освітніми організаціями (DAAD, Fulbright Ukraine, Французький інститут в Україні та інші), та іноземними університетами.

 

Завідувач

Шатіло Володимир Анатолійович – завідувач кафедри права  факультету економіки і права, доктор юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України

 

Науково-педагогічний склад кафедри:

1. Бабюк Алла Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент;
2. Златіна Ніна Едуардівна, кандидат юридичних наук, доцент;
3. Киренко Сергій Георгійович, кандидат юридичних наук, доцент;
4. Мацегорін Олександр Ілліч, кандидат юридичних наук, доцент;
5. Машков Костянтин Євгенович, кандидат юридичних наук, доцент;
6. Сердюк Наталія Аркадіївна, кандидат юридичних наук, доцент;
7. Шумак Ігор Олексійович, кандидат юридичних наук, доцент

 

КОНТАКТИ

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Лабораторна, 3 (корпус № 2), кім. 313
тел.: +38 (044) 521-63-51,
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційний веб-сайт кафедри: http://lawyer.knlu.edu.ua/

 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти