КИЇВСЬКИЙ     НАЦІОНАЛЬНИЙ     ЛІНГВІСТИЧНИЙ     УНІВЕРСИТЕТ

Середа, 21 вересня 2022 08:39

ДО УВАГИ військовозобов’язаних та призовників-студентів І КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ!

Автор

Для цього потрібно:

1. З’явитися в кабінет 309 (навчальний корпус № 1) та надати такі документи:
  • оригінал та копію паспорта громадянина України або ID-картки;
  • оригінал та копію витягу щодо реєстрації місця проживання (для тих, хто має ID-картку);
  • оригінал та копію ідентифікаційного коду;
  • фотографію 3х4;
  • оригінал та копію військово-облікового документа (посвідчення про приписку, військовий квиток, тимчасове посвідчення).
  1. Заповнити особову картку (типова форма № П-2) та ознайомитися з правилами військового обліку.

Для призовників – отримати довідку (форма № 20 – документ, що підтверджує право на відстрочку від призову до Збройних сил України), яку необхідно подати у ТЦК та СП.

Невійськовозобов’язані студенти (зняті з військового обліку з виключенням) повинні надати військово-обліковий документ (військовий квиток чи тимчасове посвідчення) та його копію.

Студенти, які перебувають за межами України або на тимчасово окупованій території, повинні надати копії вище зазначених документів на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація за телефоном: (044) 287-46-79.

Відділ кадрів

НОВИНИ  ТА ПОДІЇ

22 вересня 2022 р. завершилося голосування за кандидатів на такі виборні посади: виборні представники з числа студентів до складу вченої ради Університету;  виборні представники з числа
23 вересня 2022