Як почати розмовляти чеською? Онлайн-курси чеської мови від Чеського центру Київ при Посольстві Чеської Республіки в Україні в інтенсивному форматі.

Онлайн-курси в інтенсивному форматі будуть проведені:

• 13.05.2024 - 14.07.2024 (рівні А1 / А2);
  • 13.05.2024 - 22.09.2024 (рівні В1 / В2).

Якщо Ви не знаєте, який рівень обрати, виконайте безкоштовний тест на визначення рівня. Для цього зверніться до наших координаторів:

Детальна інформація на вебсайті Чеського центру в Києві

Посольство Франції в Україні надає стипендії від Французького уряду вчителям та методистам французької мови, романської філології, перекладознавства та інших спеціальностей.

Тривалість стажування: 3 тижні

Дати стажування у Франції: декілька сесій (липень, серпень 2024 року)

Місце: центри навчання та підвищення кваліфікації FLE (точні назви будуть вказані пізніше).

Вимоги до кандидата:

• Диплом вищої освіти (FLE, французька філологія, перекладознавство) або інший документ про вищу освіту;

• Мінімум два роки досвіду роботи вчителем французької мови або вчителем, який викладає дисципліни французькою мовою;

• Знання французької мови. Ця стипендія призначена для вчителів, які зараз працюють та проживають в Україні.

Подання документів триває до 12 травня 2024 року

Детальна інформація та перелік необхідних документів можна знайти на вебсайті Французького Інституту в Україні.

До уваги науково-педагогічних працівників КНЛУ-фахівців французької мови!

Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України, проведуть 2 навчальні семінари для вчителів французької мови.

Семінари відбудуться у місті Люблін (Республіка Польща) під керівництвом французьких лекторів.

Семінари призначаються для вчителів, які наразі живуть та працюють в Україні.

Французький інститут в Україні оплачує усі витрати, пов’язані з участю у цих семінарах.

Щоб подати заявку на участь у семінарі, необхідно заповнити анкету.

Кінцевий термін подання заявок – понеділок, 6 травня 2024 року о 18.00.

З усіх питань щодо участі в одному або другому семінарі звертатися на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17-18 квітня у холі першого корпусу Університету відбудеться благодійний ярмарок. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись і допомогти нашій армії!

Мета ярмарку — збір коштів для підтримки 3-ї Окремої Штурмової Бригади.

Різноманіття смаколиків

Вироби ручної роботи

Та ще багато інших цікавинок!

Приходьте і запрошуйте своїх рідних, близьких та знайомих!

З 9:00 до 16:00

До того ж, до збору можна долучитися за посиланням або за номером картки:

Підтримуємо ЗСУ та наближаємо нашу перемогу разом!

Слава Україні!

Героям Слава!

Вебінар-презентація Правил прийому–2024

У суботу, 20 квітня 2024 року, у рамках Дня відкритих дверей (https://t.me/pk_vstup/1316) в онлайн форматі пройде вебінар-презентація Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2024 році для здобуття ступеня бакалавра.

Початок о 10:00 (вхід з 09:45). Тривалість заходу — до однієї години.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у вебінарі-презентації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму: https://events.teams.microsoft.com/event/2504b880-af60-4d13-8488-ed740e19cb03@02b6bc8e-19ec-4e4a-b566-57ed00fafb24.

Детальніша інформація і анонси поточних подій – на телеграм каналі ПК КНЛУ: https://t.me/pk_vstup.

Сторінка 1 із 51