День наповнений новими знаннями та враженнями!

9 листопада майбутні психологи відвідали захід на тему «Перша психологічна допомога та Хібукі-терапія». На зустрічі з фахівцями Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва студенти занурилася в світ психологічного самопізнання та емоційного здоров’я, а також познайомилися з Собаками-обіймаками (Собака Хібукі у перекладі з івриту «обійми»)

Захід надав унікальну можливість студентам вивчати методи першої допомоги у стресових ситуаціях, ділитися досвідом та вивчати, як допомагати собі та іншим.

01 грудня 2023 року

РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП

IV ВІДКРИТОГО МАРАФОНУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Метою проведення Марафону є розвиток у студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.

До участі у Марафоні запрошуються студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Для участі у Марафоні необхідно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/3wQRe5GO.

Форма для реєстрації буде відкрита до 24 грудня 2023 року. Приєднатися до Марафону можна протягом усього періоду проведення змагання (з 01 по 24 грудня). Однак, завдання етапів Марафону, які вже завершені відповідно до графіку, не будуть доступні для виконання.

Марафон проходитиме на платформі з визначення рівня знань (https://www.aitest.in.ua/) в дистанційній формі з 01 до 24 грудня 2023 року в чотири етапи:

I етап – Культура слова. Лексикологія, фразеологія (з 14:00 01 грудня до 20:00 03 грудня);

II етап – Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення (з 14:00 08 грудня до 20:00 10 грудня);

III етап – Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія (з 14:00 15 грудня до 20:00 17 грудня);

IV етап – Робота з текстом (з 14:00 22 грудня до 20:00 24 грудня).

Призери Марафону отримують дипломи (1-3 місця). Учасники, які не посіли призові місця, але взяли участь у Марафоні, незалежно від кількості пройдених етапів отримують сертифікати.

Детальна інформація про Марафон

Щиро запрошуємо всіх охочих!
Бажаємо успіхів!

8 листопада 2023 року на факультеті ТуБіП у рамках діяльності Психологічного клубу КНЛУ відбулася онлайн-зустріч з сертифікованим тренером тренажерного залу Сергієм Бердником на тему "Психологічні аспекти здорового способу життя". На зустрічі обговорювалися секрети здорового харчування, питання оптимальної фізичної активності, мотивації і психологічних бар'єрів занять спортом. Особливу увагу було приділено соціальним міфам і стереотипам, що заважають здоров'ю людини. На всі питання учасників зустрічі було надано професійні й грунтовні відповіді.

Чекаємо вас на нових засіданнях Психологічного клубу!

3 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 073 Менеджмент та 075 Маркетинг долучилися до гостьової лекції «Краудфандинг для початківців: як зібрати гроші на соціальні та підприємницькі ініціативи?», яка проводилася в рамках міжнародного проєкту “SEIDE@CRO. Підтримка ініціатив сталого соціального підприємництва в цифрову еру: інструменти краудфандингу (SEIDE A CRO)” Erasmus +.

Спікером виступила Людмила Гуляєва, експертка з грантів та фандрейзингу, кандидатка економічних наук, доцентка Академії праці, соціальних відносин і туризму, керівниця департаменту міжнародних проєктів Київської бізнес школи, засновниця освітньої ініціативи Financial Literacy Hub, стипендіатка Польської академії наук.

Слухачі мали змогу більше дізнатись про краундфандинг, його основні переваги та недоліки для соціальних підприємств. Через подані основні схеми, кейси краундфандингу зрозуміти, як це працює на практиці.

Значний інтерес присутніх викликали питання розвитку краундфандингу в Україні, а саме, які існують українські платформи соціальних інновацій.

Щиро дякуємо за цікаву й актуальну інформацію та приємне спілкування!

1 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти факультету ТуБіП відвідали майстер-клас з кар’єрного розвитку «Як стати кандидатом мрії?», що був організований за сприяння Київського молодіжного центру та Департаменту молоді та спорту м. Києва.

Наші студенти дізналися про секрети успішного проходження співбесід, ознайомилися з процесом створення відеовізитки та усвідомили шлях до самореалізації на 100%!

Дякуємо організаторам за чудовий захід та корисні поради!

Департамент культури КМДА спільно з Київським міським центром народної творчості привітав та вручив посвідчення про почесне звання «Народний аматорський колектив» та символічний «лавандовий вінок» тріумфатора студентському театру «Ейдос» Київського національного лінгвістичного університету. Керівник - Ольга Добровольська.

У камерній церемонії вручення Посвідчень народного аматорського колективу взяли участь голова Постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, директор Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк, т.в.о Голови Дарницької РДА Микола Калашник.

Колектив Київського національного лінгвістичного університету висловлює щирі співчуття завідувачці кафедри педагогіки та методики навчання іноземних мов, доктору педагогічних наук, професору Черниш Валентині Василівні у зв’язку зі смерті матері.

Сторінка 1 із 3