Новини та події

Пішла з життя Брандес Аксана Петрівна

Колектив Київського національного лінгвістичного університету зазнав тяжкої непоправної втрати – раптово, до болю дочасно пішла з життя кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О. М. Мороховського, талановитий мовознавець, справжній педагог і чудова людина Брандес Аксана Петрівна.

Професійний шлях Аксани Петрівни був творчим і натхненним, нерозривно пов’язаним з нашим Університетом, якому вона присвятила більше шістдесяти років життя. Прекрасний знавець англійської мови, талановитий філолог і викладач, Аксана Петрівна була справжньою окрасою викладацького складу кафедри та Університету. Вона знаходила підхід до кожного студента, майстерно викладала практику мовлення, стилістику, лінгвокраїнознавство, керувала педагогічною і перекладацькою практиками. Крім того, Аксана Петрівна зробила істотний внесок у розбудову вітчизняної школи стилістики та інтерпретації тексту, підготувала успішних кандидатів філологічних наук.

Аксана Петрівна назавжди залишиться в пам’яті колег як близька людина, справжня леді, яка зачаровувала всіх своєю красою, інтелігентністю і щирістю. Студенти ж пам’ятатимуть її як творчого і доброзичливого викладача, який віддавав їм знання, досвід і серце до останніх днів життя.

У ці скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Аксани Петрівни.
Світла пам’ять Аксані Петрівні!

Ректорат, науково-педагогічні працівники,
співробітники, аспіранти, студенти.

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти