Новини та події

Зустріч студентів та науково-педагогічних працівників секції туризму кафедри психології, педагогіки і туризму факультету перекладознавства зі стейкхолдерами

07 травня 2021 р. відбулася online зустріч студентів та науково-педагогічних працівників секції туризму кафедри психології, педагогіки і туризму факультету перекладознавства з представницею туристичного бізнесу, співзасновницею міжнародної компанії «Cofounder of travel agency "Golden Monkey"» Дар’єю Караман. 

В атмосфері конструктивного діалогу гостя поділилася зі студентами власним досвідом створення успішного туристичного підприємства, розкрила секрети ведення бізнесу, на власному прикладі показала, як можна досягти вершин професійної кар’єри. 

На конкретних прикладах Дар’я Караман переконливо продемонструвала студентам цінність якісної фахової підготовки й можливі шляхи до здобуття визнання у професійному середовищі. Пані Караман поділилася зі слухачами власними думками щодо тонкощів туризму, різноманітними нюансами роботи туристичних операторів та агентів, зокрема й DMC (Destination management company) на прикладі провадження туристичної діяльності на Сейшельських і Мальдівських островах. 

Усі присутні із задоволенням слухали цікаві розповіді про особистий досвід роботи пані Караман у готельному бізнесі на Мальдівах та Сейшелах. Не менший інтерес викликали й цікаві та конструктивні відповіді на численні запитання студентів. Особливо цінними стали практичні рекомендації для майбутніх випускників з пошуку роботи в індустрії гостинності. 

Час спілкування промайнув для усіх учасників зустрічі непомітно і, як здалося абсолютній більшості присутніх, надзвичайно продуктивно. Тож не дивно, що організатори зустрічі й студенти виявили бажання продовжити таке спілкування у майбутньому.

Після завершення зустрічі студенти залишили чимало позитивних дописів у чаті. Ось деякі з них.

Марта Білоус, студентка групи Т 01-20: «Сьогодні під час зустрічі з Дар'єю Караман ми послухали дуже цікаву, змістовну доповідь про роботу в туристичній сфері, дізналися різні тонкощі професії, послухали про кар'єрне зростання спікера у цій сфері. Для нас, студентів, такі зустрічі є досить корисними, адже дуже цікаво поспілкуватися з людиною, яка є дійсно професіоналом своєї справи та досягла великих вершин у кар’єрі. Дар’я відповіла на поставлені від студентів запитання та роз’яснила сутність професії. Велике дякую викладачам за організацію таких зустрічей та можливість побувати на них!»

Софія Мандрик, студентка групи Т 01а-19: «Дуже дякуємо п. Дар’ї за інформативну лекцію! Особисто я дізналась багато чого цікавого та нового про свою майбутню професію. Сподіваюсь, що у нас буде ще не одна зустріч з пані Дар’єю, де ми зможемо подискутувати на різні, не менш цікаві теми.»

Маргарита Купченкова, студентка групи Т01б-19: «Зустріч із Дар’єю принесла масу задоволення. Дар’я розповіла не тільки про тонкощі туризму, а й показала, які фантастичні можливості на нас чекають! Сподіваємось на довгу співпрацю!"

Науково-педагогічні працівники секції туризму кафедри психології, педагогіки і туризму факультету перекладознавства висловлюють щиру подяку пані Дар’ї Караман за співпрацю та запрошують до подальшого співробітництва у підготовці нової генерації туризмознавців.

 


 Фотогалерея новини...

Відбулися он-лайн зустрічі студентів І курсу факультету перекладознавства спеціальності 242 Туризм

Днями відбулися он-лайн зустрічі студентів І курсу факультету перекладознавства спеціальності 242 Туризм освітньої програми Туристичне обслуговування зі стейкхолдерами у сфері туризму

 В рамках навчальної практики «Вступ до фаху» (керівник – к. геогр.н., доцент кафедри психології, педагогіки і туризму Кучерява Г. О.) студенти І курсу факультету перекладознавства спеціальності 242 Туризм  освітньої програми Туристичне обслуговування зустрілися з регіональним директором компанії ANEX TOUR Анною Воробйовою та менеджером туристичної агенції «Сузір’я тур» Катериною Тимошенко.

Під час зустрічей студенти були ознайомлені з потребами та вимогами сучасного ринку туристичної індустрії, особливостями роботи в туристичному бізнесі, психологічними аспектами спілкування з клієнтами. 

Анна Воробйова поділилася зі студентами секретами побудови успішної кар’єри в сфері туризму, розповіла про можливості стажування та працевлаштування в компанії ANEX TOUR. Катерина Тимошенко акцентувала увагу на професійних компетентностях та особистих якостях менеджера з туризму.

Студенти відзначили, що проведені зустрічі були надзвичайно цікавими та корисними у практичному сенсі, мотивували їх до подальшого навчання та саморозвитку.

 Фотогалерея новини...

ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 26.054.02

11 ТРАВНЯ 2021 р. О 13 30 ГОД.

НА ЗАСІДАННІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 26.054.02 КНЛУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ 

НАУКОВОГО СТУПЕНЯ КАНДИДАТА ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК 

ВАРЛАКОВОЇ АНТОНІНИ ВОЛОДИМИРІВНИ

НА ТЕМУ:

"Просодичні ознаки ненаголошеного вокалізму 

в англійському мовленні носіїв української мови"

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 10.02.04 – ГЕРМАНСЬКІ МОВИ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК –

ДОКТОР ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР

ВАЛІГУРА ОЛЬГА РОМАНІВНА

 

ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ –

ДОКТОР ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР

КРАВЧЕНКО НІНА ОЛЕКСІЇВНА

КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

ПАРАЩУК ВАЛЕНТИНА ЮЛІЇВНА

 

 

 

З ДИСЕРТАЦІЄЮ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ

У НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЛІНГВІСТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ.

 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти