Підготовче відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології

Ukrainian Russian English

Ми запрошуємо Вас
на підготовче відділення
для іноземних громадян
факультету слов’янської філології
Київського національного лінгвістичного університету!

ПРО НАС. Підготовче відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології Київського національного лінгвістичного університету було засноване в 1979 році. Підготовче відділення є єдиним базовим відділенням гуманітарного профілю в Україні. Щорічний набір іноземних студентів становить понад 100 осіб. На відділенні навчаються студенти з Китаю, Республіки Корея, Японії, країн Західної Європи і Близького Сходу, Туреччини, США та ін. За 39 років роботи підготовче відділення випустило близько 3000 іноземних студентів. Наші випускники проявили себе в галузі філології, дипломатії, економіки, живопису, режисури театру і кіно. Викладачі відділення – фахівці високої кваліфікації, які мають великий досвід викладання студентам-іноземцям.

Керівництво підготовчим відділенням для іноземних громадян факультету слов’янської філології здійснює декан факультету слов’янської філології, кандидат філологічних наук, доцент Мунтян Олександр Олександрович.

Основні навчальні дисципліни:
1. Російська мова.
2. Російська література.
3. Українська мова.
4. Історія України.
5. Економічна та соціальна географія світу.

Навчальні дисципліни за вибором:
1. Фонетика російської мови.
2. Друга іноземна мова (англійська / німецька / французька / іспанська).

ЗАВДАННЯМ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ є навчання іноземних громадян російської (української) мови, підготовка їх до вступу на факультет слов'янської філології КНЛУ або в інші вищі заклади освіти України.
Після закінчення навчання випускники отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення єдиного для України зразка, яке дає право вступу до вищих закладів освіти України.
Протягом навчального року студенти підготовчого відділення вивчають російську мову, російську літературу, українську мову, історію України, економічну та соціальну географію світу, фонетику російської мови або другу іноземну мову (англійську / німецьку / французьку / іспанську).
Навчання мови триває і в поза аудиторний час: екскурсії по Києву та історичних місцях України, відвідування музеїв, театрів, виставкових залів сприяють ефективному оволодінню російською (українською) мовою.

НАВЧАЛЬНА БАЗА. Заняття студентів проходять у новому навчально-лабораторному корпусі. До послуг студентів бібліотека, читальні зали, комп'ютерні класи, фонокабінети, спортивний комплекс, їдальня, кафе, студентський клуб. Студенти забезпечені всією потрібною навчальною літературою. Академічна група складається з 12 осіб, склад групи – інтернаціональний.

ПРОЖИВАННЯ. Усі студенти підготовчого відділення забезпечені гуртожитком. Вони проживають у тримісних або чотиримісних кімнатах. Вартість проживання в гуртожитку у 2017/2018 навчальному році становить 6000 грн.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ. Навчання розпочинається 1 вересня і закінчується 30 червня з перервою на новорічні зимові канікули. Вартість навчання за 2017/2018 навчальний рік становить 28638 грн.

В'ЇЗД ДО КРАЇНИ НА НАВЧАННЯ З 15 СЕРПНЯ!

ПРОЦЕДУРА ПРИЙОМУ. Прийом іноземних студентів здійснюється на підставі індивідуального офіційного запрошення, виданого університетом. Оформлення запрошення проводиться з 15 березня по 15 жовтня.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПРОШЕННЯ кандидату на навчання потрібно відправити на е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скан-копії своїх документів (національного паспорта і останнього документа про освіту з отриманими оцінками), перекладені українською або англійською мовою та обов'язково зазначити країну, у якій він буде отримувати студентську візу. Протягом трьох робочих днів комісія з відбору кандидатів на навчання дасть відповідь про можливість навчання претендента і, у разі позитивної відповіді, підготує запрошення, а також роз'яснить порядок оплати візової підтримки та способи передачі запрошення в разі неможливості отримати його особисто кандидатом. Після отримання реєстраційного номера запрошення необхідно оплатити візову підтримку в будь-якому відділенні банку (можлива оплата кредитною карткою за адресою http://intered.com.ua/en).

Перелік документів, необхідних для вступу на підготовче відділення
для іноземних громадян факультету слов’янської філології:

1. Оригінал запрошення на навчання, виданий університетом.
2. Оригінал та дві нотаріально завірені копії документа про попередню освіту.
3. Оригінал та дві нотаріально завірені копії документа (додаток до документа про освіту), у якому міститься інформація про успішність з навчальних дисциплін.
4. Нотарально завірена копія документа про народження.
5. Три нотаріально завірені копії паспорта (сторінка з фото).
6. Нотаріально завірена копія медичного сертифіката про стан здоров'я.
7. 12 фотографій розміром 3,5x4,5 см (кольорові, матові).

Зазначені в п.п. 2, 3, 4, 6 документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані в установленому державними органами України порядку, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України.

Після прибуття в Україну студенти оформляють в університеті річну медичну страховку, а також усі необхідні реєстраційні документи. Термін оформлення реєстраційних документів від 2 тижнів до 1 місяця з моменту подачі документів. У цей час ЗАБОРОНЕНО залишати країну. Документи для реєстрації подаються за 15 днів до закінчення дати студентської візи. В інших випадках передбачено штраф.

вул. Лабораторна, 5/17 (корпус № 3), кімн. 910 (9-й поверх)
тел. +38 (044) 521-61-53,
+38 (044) 521-61-54