Кафедра психології, педагогіки і фізичного виховання

Загальна інформація

Кафедра психології, педагогіки і фізичного виховання була створена у 2019 на базі факультету перекладознавства. Сьогодні вона об’єднує 16 спеціалістів психологів та педагогів, серед яких 3 докторів наук та 9 кандидатів наук, 3 професори  та 7 доцентів.

вул. Велика Васильківська 73 (корпус № 1), кімн. 901
тел. +38 (044) 287-14-25,
Офіційний веб-сайт кафедри: http://psy.knlu.edu.ua/

Завідувач

Бондаренко Олександр Федорович − доктор психологічних наук, професор, академік НАПН України, "Заслужений працівник освіти України", дійсний член Професійної психотерапевтичної ліги та офіційний викладач і супервізор практики міжнародного рівня.
Офіційний веб-сайт: http://prof-bondarenko.kiev.ua/
Сторінка у соц. мережі Facebook: https://www.facebook.com/people/Александр-Бондаренко/100015892961186

Науково-педагогічний склад кафедри:

Бондаренко Олександр Федорович − Завідувач кафедри, дійсний член АПН України, доктор психологічних наук, професор
Левченко Тетяна Іванівна − Доктор педагогічних наук, професор
Тхоржевська Тетяна Дмитрівна − Доктор педагогічних наук, професор
Кудіна Валерія Василівна − Начальник навчально-методичного відділу,     доцент, кандидат педагогічних наук
Демчук Володимир Степанович − Доцент, кандидат педагогічних наук
Чернуха Анатолій Максимович − Доцент, кандидат педагогічних наук
Курило Людмила Федорівна − Доцент, кандидат педагогічних наук
Кириленко Валентина Грациянівна − Доцент, кандидат психологічних наук
Кучеровська Наталія Олександрівна − Доцент, кандидат психологічних  наук
Крюкова Олена Вікторівна − Доцент, кандидат педагогічних наук
Палій Валерія Сергіївна − Старший викладач, кандидат психологічних  наук
Федько Світлана Леонідівна − Старший викладач, кандидат психологічних  наук
Попов Микола Дмитрович − Доцент, кандидат педагогічних наук
Третяков Павло В’ячеславович − Старший викладач
Васильченко Сергій Степанович − Старший викладач
Марушко Наталія Андріївна − Старший лаборант з вищою освітою

Кафедра психології, педагогіки і фізичного виховання  здійснює навчальний процес на всіх факультетах і забезпечує профільну підготовку бакалаврів та магістрів за напрямом 053 «Психологія».
Навчання тісно пов’язане з набуттям практичних вмінь та навичок в галузі психодіагностики, психокорекції, психологічного консультування, групової роботи, тощо. У зв’язку з цим налагоджено чітку систему проходження практики нашими студентами.
Одним з основних завдань кафедри є забезпечення адаптації майбутніх фахівців до сучасних вимог роботодавців. Відтак, наші випускники мають наступні конкурентні переваги:

• високий рівень загальної теоретичної і практичної підготовки;
  • вільне володіння англійською мовою, ґрунтовне вивчення якої в лінгвістичному університеті передбачено програмою підготовки фахівців-психологів, що, безперечно, розширює їхні можливості в плані працевлаштування;
  • володіння вміннями і навичками науково-дослідницької і проектної роботи;
  • поряд із всебічним і ґрунтовним вивченням матеріалу передбаченого класичними програмами підготовки фахівців-психологів, наші студенти мають унікальну можливість ознайомлення з теорією і практикою авторського підходу у психологічному консультуванні, розробленого проф. Бондаренком О.Ф. – етичний персоналізм.

Досвідчений і висококваліфікований колектив кафедри забезпечує:

• якісне орієнтування своїх студентів в професії, що стає запорукою їхнього подальшого успішного професійного самоздійснення. Наші випускники успішно працюють у ряді державних та комерційних установ, зокрема у сферах:
  • науково-педагогічної діяльності;
  • психологічних служб в системі освіти;
  • психологічного консультування;
  • управління персоналом (HR);
  • реклами та зв’язків з громадськістю (PR);
  • найбільш амбітні та активні стають ініціаторами та керівниками власних проектів, зокрема у сфері громадської діяльності та безпосередньо психологічної допомоги.