Факультет економіки і права

Шановні вступники 2020!

Запрошуємо Вас на навчання за спеціальностями

на першому (бакалаврському) рівні
073 Менеджмент, освітня програма Менеджмент комерційної діяльності
075 Маркетинг, освітня програма Маркетинг і реклама

на другому (магістерському) рівні
073 Менеджмент, освітня програма Управління та адміністрування бізнес-процесами
075 Маркетинг, освітня програма Маркетинговий менеджмент

Із запитаннями звертайтеся до
відбіркової комісії факультету економіки і права
+38 (044) 529-87-95
+38 (068) 391-35-88
+38 (063) 518-14-03
деканату факультету економіки і права
+38 (044) 521-63-52

РЕЙТИНГ
успішності студентів денної форми здобуття освіти факультету економіки і права, які навчаються за державним замовленням, за II семестр 2019-2020 н. р.

РЕЄСТР
студентів денної форми здобуття освіти факультету економіки і права, які навчаються за державним замовленням, для призначення академічної стипендії та академічної стипендії за особливі успіхи в навчанні
на І семестр 2020-2021 н. р.
(з 01 липня 2020 р. по 30 вересня 2020 р.)

ЗМІНИ ДО РЕЄСТРУ
на І семестр 2020-2021 н. р.
(з 01 липня 2020 р. по 30 вересня 2020 р.)

Студентська виборча кампанія 2019 р.

Графік навчального процесу на I семестр 2019-2020 н. р. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, денна форма здобуття освіти

Графік навчального процесу на II семестр 2019-2020 н. р. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, денна форма здобуття освіти

Графік навчального процесу на 2019-2020 н. р. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, заочна форма здобуття освіти

Графік навчального процесу на I-II семестр 2019-2020 н. р. Другий (магістерський) рівень вищої освіти, денна форма здобуття освіти

СПИСОК

членів студентської виборчої комісії факультету економіки і права

Інформація щодо поселення до гуртожитку студентів та цьогорічних вступників факультету економіки і права КНЛУ

Факультет економіки і права (ФЕП) – один із провідних факультетів Київського національного лінгвістичного університету, який має більше ніж як двадцятирічну історію. Сьогодні факультет економіки і права – це динамічна структура, яка активно розвивається і зарекомендувала себе успішним гравцем на вітчизняному ринку освітніх і наукових послуг.

Факультет є визнаним лідером у підготовці висококваліфікованих спеціалістів для роботи у різних сферах економіки, державних та приватних підприємствах. Високу якість підготовки на факультеті засвідчують успіхи його випускників, більшість із яких обіймають керівні посади в галузях управління, адміністрування, маркетингу та юриспруденції. Випускники факультету працюють аналітиками, менеджерами, адміністраторами, юристами, адвокатами, державними службовцями та успішно займаються підприємницькою діяльністю. Конкурентною перевагою випускників факультету на ринку праці є поєднання якісної фахової освіти з вільним володінням двома іноземними мовами.

Історія факультету

У 1993 р. на базі Київського державного інституту іноземних мов було засновано Гуманітарний інститут, який здійснював підготовку фахівців за спеціальністю «менеджмент організацій» (освітня кваліфікація – менеджер-економіст) зі знанням двох іноземних мов. У цей же час було створено профілюючу кафедру соціально-економічних наук, пізніше перейменовану на кафедру менеджменту. Паралельно розроблявся напрям підготовки фахівців-правознавців, відкритий згодом, у 1999 р.

В червні 2014 р. факультет отримав право здійснювати підготовку бакалаврів за напрямом підготовки «маркетинг» зі знанням двох іноземних мов.

Особливості навчального процесу

Структура навчального процесу на факультеті складається з чотирьохрічного циклу бакалаврської освіти, покликаної забезпечити фундаментальну й загальноекономічну підготовку, а також функціонально-орієнтованої підготовки за схемою «4 + 1,6» (4 роки бакалаврату та 1,6 роки магістратури).

Навчальний процес поєднує в собі ґрунтовне вивчення студентами економіки, менеджменту, права (адміністративного, господарського, трудового), маркетингу, соціології та психології, забезпечує оволодіння інформаційними технологіями та іноземними мовами.

Наш факультет пропонує отримати вищу і другу вищу економічну чи юридичну освіту за найбільш престижними на сьогоднішній день спеціальностями. Студенти мають можливість набути практичний досвід за кордоном. Після закінчення університету, випускники факультету мають великі можливості для перспективного кар’єрного росту у сферах маркетингу, менеджменту, юриспруденції, відкритті власної підприємницької справи. Вартість за навчання на факультеті помірна.

Спеціальності

На факультеті економіки і права Київського національного лінгвістичного університету здійснюється підготовка фахівців із сучасних спеціальностей за такими рівнями вищої освіти:

перший (бакалаврський) рівень
(денна форма навчання):

спеціальності:

•  073 Менеджмент (Менеджмент комерційної діяльності)
(денна форма навчання);

•  075 Маркетинг (Маркетинг і реклама)
(денна форма навчання).

другий (магістерський) рівень
(денна форма навчання):

спеціальності:

•   073 Менеджмент (Управління та адміністрування бізнес процесами);

•  075 Маркетинг (Маркетинговий менеджмент).

Керівництво факультету

Декан факультету

Жданова Наталія Сергіївна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Заступник декана факультету

Слаба Оксана Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент.

Звіт про діяльність факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету у 2019 р.

Кафедри факультету

Назва кафедри

Завідувач кафедри

1.

Кафедра менеджменту і маркетингу проф. Тарасюк М. В.

2.

Кафедра права

доц. Шатіло В. А.

3.