Новости и события

Спільний семінар КНЛУ та Педагогічного університету Карлсруе, Федеративна Республіка Німеччина

З 31 серпня по 7 вересня 2019 року на базі Київського національного лінгвістичного університету було проведено спільний україно-німецький проєкт-семінар "Підприємництво та міжкультурна коммунікація".  

Здійснення заходу відбулося за керівництва  професора Педагогічного університету Карлсруе пані Клаудії Віпке, та доцента кафедри англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця КНЛУ пані  Франко О. Б. Координатором проекту від німецької сторони також виступив професор Евальд Мітельштедт. У семінарі взяли участь 9 студентів Університету Карлсруе та 11 студентів КНЛУ. Учасники семінару навчалися навичкам підприємницької діяльності та комунікації у кроскультурному середовищі.

Проєкт за підтримки ректора КНЛУ професора Васька Р.В. та проректора з начально-виховної роботи та міжнародних зв'язків професора Сєрякової І. І. сприяв зміцненню партнерських відносин між Україною та Федеративною Республікою Німеччина, а також розширенню співпраці КНЛУ з Педагогічним університетом Карлсруе.

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти