Новини та події

Конференція наукової молоді "Економічне майбутнє України"

Студенти та викладачі факультету економіки і права взяли участь у Конференції наукової молоді "Економічне майбутнє України", організованій Українською асоціацією Римського клубу, спільно з  Київським Міжнародним Економічним Форумом, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Талановиті, натхнені та не байдужі до економічного майбутнього України студенти факультету економіки і права (А. Волощенко, В. Симончук, О. Автономов та їх викладач доц. Н. І. Решетник ) взяли участь у неймовірно захоплюючій Конференції наукової молоді "Економічне майбутнє України", яка була організована 5 квітня 2019 року Українською асоціацією Римського клубу, спільно з  Київським Міжнародним Економічним Форумом, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Конференція відбулась у новому кампусі Unit.Verse першого в Україні інноваційного парку UNIT.City. Було обговорено такі проблеми: економічна політика і держуправління; бізнес і підприємництво; особистісний розвиток.

Студенти мали можливість послухати видатного шведського вченого, професора Еріха Райнерта, відомого критика неоліберальної концепції, та виступ легендарного Ернста Ульріха фон Вайцзекера, почесного президента Римського клубу, який презентував ювілейний (50-й) звіт Римського клубу "Сome on! Капіталізм, недалекоглядність, населення і руйнування планети".

Фотогалерея новини...

 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти