Новини та події

Міжнародна науково-практична конференція “Україна і світ: діалог мов та культур”

11-13 квітня 2018 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція "Україна і світ: діалог мов та культур".

У форматі заходу під керівництвом завідувача кафедри доктора економічних наук, професора Гаврилюка О.В. та доцента кафедри, кандидата економічних наук Кобилянської Л.М. 11 квітня було проведено засідання секцій "Тенденції економіко-правових досліджень: Україна та світ" і "Національна ідентичність і глобалізація", в роботі яких активну участь взяли студенти факультету перекладачів спеціальності Туризм.

Якщо коментувати лаконічно, то "конференція вдалася". Креативні доповіді широкого діапазону від туристично-країнознавчого до історико-філософського та соціологічного спрямування представили всі учасники – від першокурсників до магістрів. Уміння формулювати й аргументовано вирішувати актуальні питання сучасності у поєднанні з аналізом і творчим трактуванням надбань минулого, вдалі відповіді з елементами дискусії – усе це засвідчило високий потенціал наших чудових студентів, серед яких неймовірно важко виявити найкращого. Всі були найкращими!

Фотогалерея новини...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти