Новини та події

ДО УВАГИ аспірантів Університету!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 березня 2020 р., протокол № 18, карантин в Університеті продовжено до 24 квітня 2020 р.

У зв'язку з цим буде внесено зміни до графіку освітнього процесу на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.

Освітній процес буде продовжено після завершення періоду карантину і, відповідно, буде складено новий розклад занять для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

Оновлений графік освітнього процесу та розклад занять буде висвітлено на офіційному веб-сайті Аспірантури і докторантури КНЛУ: http://aspirantura.knlu.edu.ua/.

З докладною інформацією щодо запобіжних заходів з поширення захворювань, що викликані коронавірусом COVID-19, та дій у випадку захворювання можна ознайомитись на офіційному веб-сайті МОЗ України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov.

Бережіть себе і своїх близьких! Вчасно звертайтеся за медичною допомогою у разі виникнення перших симптомів хвороби.

відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

Увага! Перенесення міжнародної науково-практичної конференції “Ad orbem per linguas. До світу через мови”

Шановна наукова громадо!

У зв’язку із запровадженням у КНЛУ карантину на період з 12 березня до 24 квітня 2020 р. Міжнародна науково-практична конференція “Ad orbem per linguas. До світу через мови”, проведення якої було заплановано на 17-19 березня поточного року, переноситься на інші терміни, які будуть визначені наказом ректора КНЛУ. Усі заявки учасників конференції є чинними. Про нові терміни проведення Конференції  буде повідомлено додатково.

відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

Конкурс "СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ - ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?"

Шановні студенти!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі "СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ - ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?"

Детальна інформація знаходиться у прикріпленні.