Новини та події

Навчальний візит до Генерального директорату служби перекладу при Секретаріаті Європейського парламенту

З  16 по 27 жовтня 2017 р. Олефір Ганна Іванівна, старший викладач кафедри романської і новогрецької філології та перекладу факультету перекладачів Університету, здійснила навчальний візит до Секретаріату Європейського Парламенту (Генеральний директорат перекладу, Підрозділ французька мова) в м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург.

В рамках навчального візиту ст. викл. Олефір Г. І. взяла участь у міжнародній конференції "Translation services in the digital world", яка проходила у форматі різноманітних воркшопів, результати роботи яких підсумовувалися на вечірньому пленарному засіданні; була ознайомлена з програмами машинного перекладу, якими користуються в Європейському парламенті, утилітами, пам’яттю перекладів (база даних, що містить набір раніше перекладених текстів) та референтними сайтами; відвідала загальні збори Генерального директорату служби перекладу при Секретаріаті Європейського парламенту.

Результати даного візиту відкривають багатогранні перспективі у сфері розвитку перекладацьких студій на базі факультету перекладачів Університету.

Відділ міжнародних зв’язків

 Фотогалерея новини >>

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти