Новини та події

Посольська година. Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Португалії до КНЛУ

04 березня 2020 року відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Португалії пана Антоніу Вашку да Кунья і Лорена Алвеш Машаду та Консула Посольства Португалії пана Давид де Жезуш до Київського національного лінгвістичного університету.

Детальніше...

Делегація із Вищої Лінгвістичної Школи в м. Ченстохова (Республіка Польща)

В рамках співпраці між Вищою Лінгвістичною Школою (м. Ченстохова, Республіка Польща) та Київським національним лінгвістичним університетом 04 березня 2020 року відбулася зустріч ректора Київського національного лінгвістичного університету, доктора філологічних наук, проф. Васько Р.В., проректора з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків, доктора педагогічних наук, проф. Максименко А.П., начальника відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності Пожар А.Б., в.о. декана факультету слов’янської філології проф. Мусієнко В.П., координаторами проєкту «Подвійний Диплом» проф. Маріна О.С., доц. Мельник А.І. та викладачами кафедри української філології та славістики Каустов А.В. та доц. Мінєнкова Н.С. з ректором Вищої Лінгвістичної Школи проф. Едитою Садовською.

На зустрічі були обговорені важливі питання співпраці та окреслені нові напрями співробітництва між двома університетами в сфері освіти та науки.

Фотогалерея новини...

Візит представників Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні

27 лютого 2020 року Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) відвідали представники Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні. Відбулася зустріч керівництва та викладачів КНЛУ, на якій були присутні декан факультету сходознавства доц. Сорокін С.В., завідувач кафедри східної філології проф. Валігура О.Р. та викладачі кафедри східної філології доц. Охріменко М.А. та Шевченко Ю.М. Представники Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні подарували кафедрі та університету обладнання і допоміжні навчальні засоби.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти