Новини та події

Запрошуємо на семінар: «Чим корисна платформа Web of Science для лінгвістів та викладачів»

Шановні аспіранти, докторанти, викладачі!

11 вересня (у вівторок), о 15:00, в аудиторії № 217, відбудеться семінар на тему: «Чим корисна платформа Web of Science для лінгвістів та викладачів». На цьому семінарі буде розглянуто питання пошуку авторитетних джерел, ефективні методики аналізу і зручного використання літератури, варіанти представлення результатів наукової діяльності, зокрема підбір видань для публікації, оцінка запропонованих джерел, оформлення статей, робота з авторськими профілями.

Щиро запрошуємо всіх охочих!

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

У рамках реформи освіти 2018 року у проекті «Нова українська школа» викладач кафедри германських і романських мов Шастова І.В. брала учать як співавтор навчально-методичного комплексу видавництва Cambridge University Press “Quick Minds 1”.

За результатами голосування по усіх середніх загальноосвітніх закладах України НМК “Quick Minds” отримав необхідну кількість голосів, а це означає, що біля половини першокласників України у вересні 2018 року розпочнуть навчатися за цим підручником вже у вересні 2018 року.

Міжнародна науково-практична конференція “Україна і світ: діалог мов та культур”

11-13 квітня 2018 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція "Україна і світ: діалог мов та культур".

У форматі заходу під керівництвом завідувача кафедри доктора економічних наук, професора Гаврилюка О.В. та доцента кафедри, кандидата економічних наук Кобилянської Л.М. 11 квітня було проведено засідання секцій "Тенденції економіко-правових досліджень: Україна та світ" і "Національна ідентичність і глобалізація", в роботі яких активну участь взяли студенти факультету перекладачів спеціальності Туризм.

Read more...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти