News and Events

Посольська година. Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Португалії до КНЛУ

04 березня 2020 року відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Португалії пана Антоніу Вашку да Кунья і Лорена Алвеш Машаду та Консула Посольства Португалії пана Давид де Жезуш до Київського національного лінгвістичного університету.

Зустріч проводилась за участю ректора КНЛУ проф. Р.В. Васька, проректора з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. А.П. Максименко, начальника відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності Пожар А.Б., декана факультету романської філології і перекладу доц. Рогоза О.Б., декана факультету перекладознавства проф. Зєня Л.Я., завідувача кафедри романської і новогрецької філології та перекладу проф. Філоненко Н.Г., викладачів викладач кафедри  романської і новогрецької філології та перекладу Козленко Н.М. та лектора Посольства Португалії Менезіш Ді Алмейда Бернарду Албукеркі Енрікі та студентів факультету романської філології і перекладу.

На зустрічі були обговорені важливі питання співпраці та окреслені нові напрями співробітництва між двома країнами в сфері освіти, науки та культури.

Його Високоповажність також поспілкувався зі студентами португальського відділення факультету романської філології і перекладу та факультету перекладознавства про їхні успіхи та побажав натхнення у навчанні та вивченні португальської мови.

Фотогалерея новини...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти