News and Events

Стажування студентів відділення японської мови факультету сходознавства КНЛУ в Осакському університеті економіки і права (ОУЕП), Японія

Згідно з угодою про співробітництво між Київським національним лінгвістичним університетом (КНЛУ) і Осакським університетом економіки і права (ОУЕП), що була підписана в червні 2018 року, студенти відділення японської мови факультету сходознавства КНЛУ разом зі студентами інших ВНЗ України проходили платне мовне стажування в літній школі ОУЕП з 6 по 24 серпня ц.р.

До програми стажування входили заняття з японської мови та країнознавства, які проводили провідні викладачі ОУЕП, а також екскурсійна програма, яка включала відвідання історичних пам’яток, храмів, шкіл тощо.

Керівниками і супроводжуючими особами групи студентів-стажерів були зав. кафедри японської філології доц. Пирогов В.Л. та викладач кафедри Городиська О.А.

До складу групи стажерів  входили 12 студентів  КНЛУ.

Під час стажування наші студенти взяли активну участь у програмі відкритих дверей ОУЕП, зробивши яскраву презентацію про Україну, українську культуру, мистецтво, а також про свій університет і студентське життя.

Під час стажування студентів керівник групи, завідувач кафедри японської філології, доц. Пирогов В.Л. на запрошення керівництва ОУЕП прочитав лекцію викладачам і науковцям японського ВНЗ на тему «Роль логографічного письма в актуалізації семантичного та лінгвокультурного потенціалу тривіршів хайку: структурно-семантичний  і типолого-перекладацький аспекти».

Усі студенти отримали сертифікати, про успішне проходження стажування в ОУЕП.

Фотогалерея...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти