News and Events

Співробітництво КНЛУ з Кіпрським Університетом

9 квітня 2019 року у Кіпрському університеті відбулась відкрита лекція доцента кафедри романської і новогрецької філології та перекладу Київського національного лінгвістичного університету Любченко Тетяни Вікторівни на тему «Література греків Надазов’я».

Особливий інтерес слухачів, професорсько-викладацького складу, докторантів та студентів факультету Візантійських і новогрецьких студій Кіпрського університету викликала тема дослідження та збереження румейського діалекту.

Під час візиту до Кіпру, який став можливим завдяки Фонду «Анастасіос Г. Левендіс» http://www.leventisfoundation.org/en/, Любченко Т.В. налагодила зв’зки з провідними університетами Кіпру та обговорила перспективи подальшого співробітництва та обміну студентами за програмою Еразмус+.

Read more...

Стипендії для українських студентів-арабістів від Міністерства вищої освіти Єгипту

Єгипетська сторона запрошує 4 українських студентів-арабістів (2 для навчання в єгипетських ЗВО та 2 – для вивчення арабської мови).

Більш детальна інформація щодо умов участі у навчанні, а також формуляри заяв та анкет (арабською мовою) – на кафедрі східної філології факультету сходознавства КНЛУ (ауд. 808 корп. III).

До уваги студентів факультету романської філології та факультету перекладачів!

Оголошується конкурс на навчання впродовж осіннього семестру 2019/2020 н. р. за програмою міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Кан, м. Кан, Французька Республіка:

8 місць для студентів бакалавріату (2 місця для факультету перекладачів + 6 місць для факультету романської філології)

2 місця для студентів магістратури (факультет романської філології)

Документи (копія закордонного паспорту, мотиваційний лист французької мовою, копія залікової книжки) необхідно подавати до 19 квітня 2019 року до відділу міжнародних зв'язків – 1 корпус КНЛУ, кім. 202.

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти