News and Events

Творчий вечір відомого українського письменника азербайджанського походження Григорія Джамаловича Гусейнова

У Будинку вчених НАН України відбувся творчий вечір відомого українського письменника азербайджанського походження Григорія Джамаловича Гусейнова і презентація його книги "Вітер зі сходу". У церемонії презентації взяли участь співробітниця Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, діячі науки і культури України, викладач азербайджанської мови КНЛУ Шихизаде Интигам Алісахіб огли, студенти факультету сходознавства КНЛУ, які вивчають азербайджанську мову та інші громадські діячі.

Фотогалерея новини...

100 стипендій від Угорщини для українських студентів та аспірантів!

Міністерство освіти і науки України та Міністерство людських ресурсів Угорщини в рамках Програми освітнього обміну інформують про надання 100 стипендій на навчання в Угорщині 2020. Апліканти мають заповнити он-лайн анкету, а також надати скановані PDF документи на електронну адресу Міністерства освіти і науки України. Термін подачі заявок - 15 грудня 2019 року.

Більше інформації ви можете знайти у листі Міністерства освіти і науки України.

Відділ міжнародного співробітництва та академічної мобільності

Read more...

650-й Ювілей відомого азербайджанського поета і мислителя Імадеддіна Насими

29 листопада 2019 р. у Національній спілці письменників України, з нагоди 650-річного Ювілея відомого азербайджанського поета і мислителя Імадеддіна Насими, відбулася презентація книги "І Шляхом істини постав я сам ..." українською мовою. У церемонії презентації взяли участь дипломати Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, відомі письменники, поети і діячі науки України, начальник відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності Пожар А. Б., викладач азербайджанської мови кафедри тюркської філології Шихизаде Інтіґам Алі Сахіб огли та студенти 1 курсу факультету сходознавства відділення азербайджанської мови групи Паз14-19. Згідно з Розпорядженням Президента Азербайджанської Республіки 2019 рік оголошено в Азербайджані "Роком Насими".

Фотогалерея новини...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти