Новини та події

Увага! Інформація для студентів I курсу щодо банківської картки

До відома студентів!

Шановні студенти І курсу, денної форми здобуття освіти, першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються  за державним замовленням та отримують академічну (соціальну) стипендію і не мають банківської картки, зверніться до АТ «Укргазбанк», за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16 - 22.

Бухгалтерія

Увага! Запровадження в Університеті дистанційного навчання!

ДО УВАГИ
здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і співробітників Університету!

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дотримання в Університеті протиепідемічних заходів, з метою забезпечення неперервності освітнього процесу в КНЛУ, з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 р. № 1/9-576 «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання» ректорат прийняв рішення запровадити в Університеті дистанційне навчання на період з 15 жовтня 2020 р. по 15 листопада 2020 р. (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий) рівні вищої освіти).

Звертаємо увагу, що навчальні заняття зі здобувачами вищої освіти проводяться в реальному часі у форматі онлайн відповідно до затверджених в установленому порядку розкладів занять.

Ректорат

Наказ № 480-о від 12.10.2020 р. "Про тимчасовий перехід на дистанційне навчання (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий) рівні вищої освіти)"

Інформація щодо організації освітнього процесу!

Наказ №489-о від 15.10.2020 р. "Про організацію освітнього процесу на факультетах романської філології і перекладу, економіки і права та слов'янської філології (перший (бакалаврський) i другий (магістерський) рівнi вищої освіти) в період дистанційного навчання з 19 жовтня 2020 р. по 15 листопада 2020 р."