Антикорупційні заходи

Антикорупційна програма Київського національного лінгвістичного університету

Повідомлення про прояви корупції

Уповноважений з антикорупційної діяльності (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції) Київського національного лінгвістичного університету – Проценко Вадим Юрійович.

Уповноважений з антикорупційної діяльності (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції) є особою, відповідальною за реалізацію Антикорупційної програми Університету, затвердженої відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”.

Інформація про прояви корупції з боку посадових осіб та працівників ВНЗ може бути повідомлена:

•    письмово за адресою: 03150, Україна, м. Київ-150, вул. Велика Васильківська, 73

Надана інформація буде розглянута та перевірена згідно з чинним законодавством, і за результатами її розгляду буде надано відповідь та вжито відповідних заходів.